پلی غرب تولیدکننده لوله زانویی تبدیل موفه درپوش سیفون فلنچ پلی اتیلن آبی و گازی

کیفیت لوله و اتصالات پلی اتیلن با استانداردهای جهانی

اوایل دهه هفتاد صنعت پلی اتیلن در ایران شاهد حضور برندی با تجهیزات منحصر به فرد و نگرشی دگرگون بود. گروه صنعتی پلی غرب از همان ابتدای حضور با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین ماشین آلات تولید اتصالات پلی اتیلن در واحد تولیدی واقع در شهرستان قروه تولید انبوه اتصالات را با کیفیت جهانی آغاز کرد. این شرکت در راستای رضایت‌مندی بیش از پیش مشتریان و پیرو افزایش حجم سفارشات در اواسط دهه هشتاد با راه اندازی کارخانه دیگری در شهرستان ابهر گستره تولید خود را به میزان قابل توجهی افزایش داد.


نصب و راه اندازی خطوط تولید لوله‌های پلی اتیلن از بهترین برندهای جهان مجهز به پیشرفته‌ترین سیستم‌های کنترل خودکار اولتراسونیک و گراویمتریک که امکان تولید لوله‌های پلی اتیلن برای مصارف گوناگون مانند انتقال گاز را فراهم می‌آورد از جمله اقدامات این شرکت است. پلی غرب در عرصه تولید اتصالات نیز به اقدامات قبلی خود بسنده نکرد و با ساخت قالب‌های جدید و اضافه کردن خطوط تولید اتصالات تولید اتصالات فشار قوی را نیز آغاز نمود. اکنون این شرکت با تولید اتصالات در فشارهای ۴ و ۶ و ۱۰ و ۱۶ و ۲۰ اتمسفر به صورت تزریقی در رده برترین‌های کشور و منطقه قرار گرفته است.


تمامی محصولات این شرکت بر اساس استاندارد DIN بوده و با استفاده از بهترین مواد اولیه و بکار‌گیری پرسنل مجرب تولید می‌گردند.